Categories
Uncategorized

ᐉ Новини Тернополя

Журналісти сайту міста Тернополя 0352.ua – це завжди згуртована команда, яка знає як оперативно і вміло досягнути поставлених цілей. Новини, які масово обговорюють наші читачі впродовж тижня, місяця та року також мають окрему рубрику під назвою «Обговорювані новини». У розділі «Новини» розміщена стрічка новин, яка є головною довідкою для читачів, аби дізнатись найважливіші та оперативні події, які відбулись або пройдуть у місті найближчим часом. Тематика публікацій на нашому сайті uanews.te.ua є всебічно розвиненою, адже дуже часто ви можете помітити на сторінках 0352.ua матеріали із галузі політики, екології, бізнесу, спорту, культури, суспільства. Усі права на інформаційні матеріали, розміщені на сайті «Газета Місто» / gazeta-misto.te.ua, захищені українським законодавством про авторське право та інші суміжні права. При використанні, передруку інформаційних та фото-,відеоматеріалів сайту, гіперпосилання на «Газета Місто» має міститися в першому абзаці тексту.

  • Натомість, міський голова Тернополя Сергій Надал причинами інциденту називає недоліки в проектуванні та при будівельних роботах.
  • Преміум Всі новини Обговорення Розслідування Фотоконкурс …
  • Розвиток мережі Інтернет надав людині принципово нові можливості, про які в минулому столітті не могли мріяти навіть в своїх найсміливіших романах письменники-фантасти.
  • Він продовжує викликати дуже важкі симптоми, а також провокувати фатальні ускладнення.

Ми, не міняючи цільового призначення, розробили проект реконструкції будівлі, бо вона перебувала у жалюгідному стані. Першого липня маємо запустити лікарню в експлуатацію. Правда, не все вдалося зробити, що хотіли, бо вода буде привозна, – каже заступник Гусятинського селищного голови Роман Анкудінов. Стратегічним проектом Гусятинської громади є відновлення бальнеологічної лікарні. В процесі децентралізації лікарню, а по факту лиш порожню будівлю, районна рада передала на баланс селищної ради. Основне наповнення бюджету – податок на прибуток від господарських організацій та фізичних осіб.

У Тернополі На День Міста Проїзд У Громадському Транспорті У Вишиванках

Збручанська Нафтуся, на відміну від трускавецької, містить йод, бром, мідь, марганець, фтор, двовалентне залізо, метаборну кислоту, фосфор та інші цінні мікроелементи. Основне завдання на цей рік, яке поставили перед собою пані Оксана Чичун та Іван Космина, – проведення центрального водопостачання в селі. Вільхівчик має три водонапірних башти, проект уже готовий.

тернопільські новини за збручем

Святкову локацію спільно створюють Великоберезовицька громада, компанія «Агропродсервіс» та команда Івана Чайківського. Зараз організатори прикрашають територію ілюмінацією, обирають ялинку та облаштовують місця для проведення майстер-класів та ярмарку. Гостей планують частувати гарячими сезонними напоями та відомими настасівськими смаколиками — запашними пампушками від місцевих господинь.

Із закритою черепно-мозковою травмою, струсом головного мозку потерпілу, після наданої медичної допомоги, шпиталізовано в обласну дитячу лікарню. А о 00.38 бригада швидкої виїжджала на вул. Збройним Силам України 6 грудня виповнилося 30 років. Україна повинна бути сильною, а громадяни – почуватися захищеними! Саме тому влада повинна зміцнювати обороноздатність не лише кількісно у вигляді виділеного бюджетного фінансування, але й якісно – виконувати оборонне замовлеD Elfhs ння й переозброювати армію.

Батька І Сина З Тернопільщини Затримали У Росії: Звинувачують У Шпигунстві

Хлопці приходили до мене і везли на візку на майданчик. Одного разу ми поїхали в посадку за деревами, розпочався дощ, змокли. Пам’ятаю, мама йшла за нами, а ми сміялися. Раніше заходів не проводилося, бо клуб був в аварійному стані. Сподіваємося, що скоро він збере усіх мешканців села на концерт. У людей з’явилася надія, що все ж таки можна щось змінити, покращити.

Про історію інваліда з дитинства пані Яни розповіли на Facebook-сторінці БФ “Каратіс-Бережани”. Штам “Омікрон” підбирається до кордонів України. А в цей же час на території нашої держави продовжує домінувати надзвичайно небезпечний штам “Дельта”.

Контакти По Технічних Питаннях

Нині поліція розслідує обставини ДТП та проводить необхідні слідчі дії. Цього року, на відрізку дороги Мар’янівка-Йосипівка-Настасів-Лучка розпочали ремонтні роботи. Уже відремонтували майже 5 км дороги, з них – 2 км з Мар’янівки до Йосипівки та майже three км у селі Йосипівка.

  •  
  •  
  •  
  •  
  •